Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Ubezpieczony
Miejsca dla busów
Dozorowany
Myjnia samoch.
🟩 Samochód odbiera kierowca i odwozi na parking
🟩 Samoobsługowy - brak transferu
9.9 km odległość od lotniska 10 min transfer na lotnisko

Parking Park Box Frankfurt

Oszczędzaj na parkowaniu przy lotnisku Frankfurt Z Park-Box-Frankfurt.com możesz zaoszczędzić nawet do 60% opłat za parkowanie przy lotnisku we Frankfurcie. Oferujemy inteligentne rozwiązania dla parkowania w pobliżu lotniska we Frankfurcie.


Usługi parkingowe Zapewniamy usługę parkingową dla lotniska we Frankfurcie. Dla sprytnych podróżnych oferujemy zamknięty parking w pobliżu lotniska we Frankfurcie nad Menem z przewagą cenową do 50%. Ceny już od 5 € za dzień. Wszystkie nasze usługi parkingowe są ubezpieczone.


Usługa parkingowa na lotnisku we Frankfurcie Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi parkingowe, przyjmiemy Twoje pojazd bezpośrednio przy Terminalu 1 lub 2 i zaparkujemy je na naszym parkingu. Twoje auto będzie stało przez cały czas Twojej podróży na naszym wynajętym, ogrodzonym parkingu, który znajduje się około 9 km od lotniska we Frankfurcie. Dzięki temu parkowanie na lotnisku we Frankfurcie zajmuje tylko kilka minut, co pozwala nam zagwarantować najlepszą obsługę.


Ubezpieczony parking Twoje pojazd jest ubezpieczony na czas przejazdów oraz przez cały czas parkowania na naszych parkingach przez Allianz. Po powrocie wystarczy krótkie połączenie z naszą obsługą parkingową pod numerem +49 (0) 176 326 55 029, a my dostarczymy Ci Twój pojazd w jak najkrótszym czasie na lotnisku. Aby skrócić czas oczekiwania na zwrot pojazdu, wynajęliśmy kilka miejsc parkingowych bezpośrednio na lotnisku we Frankfurcie, na których Twoje auto będzie tymczasowo zaparkowane w dniu przyjazdu. Dzięki temu możemy zawsze zagwarantować szybki zwrot pojazdu krótko po lądowaniu.


Zewnętrzny parking Parkujemy pojazdy naszych klientów na wynajętym parkingu zewnętrznym przy Schulstraße 29, 65795 Hattersheim am Main. Na życzenie, za niewielką dopłatą, możesz otrzymać od nas plandekę ochronną dla swojego samochodu. Dzięki temu Twój samochód jest u nas chroniony przed wpływami atmosferycznymi.

Adres: Schulstraße 29, 65795 Hattersheim am Main 9 km od lotniska


Korzystając z naszych usług, masz pewność, że Twój samochód jest bezpieczny i dobrze zabezpieczony podczas Twojej podróży. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia wygody parkowania przy lotnisku we Frankfurcie z Park Box Frankfurt.

Park Box Frankfurt zdjęcie 2